IDENTIFIKUJTE SVOJE RIZIKÁ PRE OCHRANU SVOJHO MAJETKU

  • zabezpečovacie systémy
  • kamerové systémy
  • elektrická požiarna signalizácia
  • hlasitá signalizácia požiaru
  • elektroinštalácie
  • centralizovaný pult ochrany

Kamerový systém v domácnosti

Videovrátnik od spoločnosti Transmont
Pre byty a domy máme v ponuke komunikačno-zabezpečovacie zariadenia akými sú audio a videovrátnici – nazývané tiež aj domové telefóny.

Sú to dorozumievacie systémy, ktoré sú využívané na komunikáciu medzi osobami vstupujúcimi do objektu a osobami, ktoré v objekte sídlia alebo pracujú.

Hlavnými prvkami systému je vstupná jednotka inštalovaná pri bráne alebo vstupných dverách a telefón či monitor nachádzajúci sa na vhodnom mieste vo vnútri objektu. Zatlačením tlačidla na vstupnej jednotke (zvonček) sa aktivuje zvuková oznamovacia signalizácia na telefóne, v prípade monitora sa zobrazí aj obraz z kamery vstupnej jednotky. Zdvihnutím slúchadla telefónu či stlačením príslušného tlačidla sa aktivuje obojsmerná hlasová komunikácia.

Dôležitou vlastnosťou vrátnikov je možnosť diaľkového ovládania elektromagnetického zámku. Samozrejme toto predpokladá mať na vstupnej bráne alebo dverách z vonkajšej strany inštalovanú namiesto kľučky ‘guľu’. Komunikácia medzi 2 účastníkmi je buď audio – audiovrátnik alebo audio + video – v tom prípade ide o videovrátnik.
Máte záujem o kamerový systém pre váš dom či podnik? Kontaktujte nás a spolu nájdeme to správne riešenie.

TRANS-MONT | Prešov

Ponúkame návrh, plánovanie, tvorbu technickej dokumentácie, inštaláciu a servis zabezpečovacích zariadení. Ponúkame aj elektroinštaláciu pre zabezpečenie Vášho objektu.

Viac info

Kontakt

TRANS-MONT, s.r.o.
Suvorovova 4/A
080 01 Prešov
Slovenská republika

0903 260 461
info@transmont.sk
NÁJSŤ NA MAPE SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAME

Aby Vám neunikla žiadna udalosť: