IDENTIFIKUJTE SVOJE RIZIKÁ PRE OCHRANU SVOJHO MAJETKU

 • zabezpečovacie systémy
 • kamerové systémy
 • elektrická požiarna signalizácia
 • hlasitá signalizácia požiaru
 • elektroinštalácie
 • centralizovaný pult ochrany

Kamerové systémy

4f0d2e7b82b34bcd90dd2a208bf4c2bf.png Naše bezpečnostné kamery sú navrhnuté a vybavené najnovšími technológiami a prvotriednym spracovaním pre najvyššiu možnú kvalitu obrazu a to platí pre všetky naše produkty či sa jedná o bytové kamery alebo o externé kamerové sety.

Prečo si vybrať práve nás?

 • kamerové systémy najlepších značiek
 • kvalitný digitálny záznam
 • garancie individuálneho prístupu, ponúkame osobné projektové konzultácie
 • 24 hodinový servis pre našich klientov
 • jednoduchá obsluha a archivácia

Našim bezpečnostným kamerám dôveruje už viac ako 3000 klientov

Inštalovali sme kamery na domy, do bytov, kamerové sety pre kancelárie, autobusové stanice, benzínové pumpy, obchodné centrá, školy, fitness centrá a iné.

Máte záujem o kvalitný kamerový systém ? Kontaktujte nás

Kamerové systémy a príslušenstvo, ktoré Vám ponúkame

HDCVI kamery a prevodníky

Ponúkame Vám digitálne kamery s HD alebo Full HD rozlíšením. Výhodou digitálnych kamier je až 5 násobne vyššia kvalita obrazu. Máte možnosť si vybrať staršie HD rozlíšenie, ktoré Vám síce neponúkne kvalitu nahrávky ako Full HD ale za to výstup z HD kamery bude zaberať menej miesta na disku čo Vám umožní archivovať staršie záznamy. Prevodníky slúžia na prenos obrazu na dlhšiu vzdialenosť (do 20 km). Je možné využívať HDMI alebo VGA rozhranie.

Web servery

Sú zariadenia umožňujúce pripojenie kamier do počítačovej sieti. Následne je možné sledovať záznam z kamier z akéhokoľvek počítača v sieti.

Objektívy

Objektívy CCTV kamier sú prídavné zariadenia umožňujúce nastavenie uhla záberu a clony. Clonu je možné ovládať manuálne či elekotronicky. V ponuke máme taktiež objektívy s nočným videním.

Switche

Switche umožňujú prepájanie viacerých kamier do jedného kábla pripojeného do siete.

Termokamery

Termokamery sú zariadenia vytvárajúce teplotné mapy použitím infračervenej radiácie, tvoriace obraz podobný bežným kamerám za bieleho dňa. Umožňujú snímať objekt v noci.

Záznamové zariadenia

Tieto zariadenia slúžia na uloženie a archiváciu obrazu z kamier. Ponúkame Vám aj špeciálne programy na analýzu videa, konkrétne súčasti (pevné disky) a iné príslušenstvo.

Kryty a držiaky kamier

Využívajú sa ak kameru obmedzujú vplyvy počasia napr. vlhkosť - ak prší na kameru a kvapky ostávajú na objektíve, žiara - ak z nejakého uhla dopadajú lúče svetla či slnka a oslepujú kameru. V ponuke máme aj vyhrievacie moduly, ktoré zahrievajú sklíčko kamery a zabraňujú zahmleniu kamery.

IP kamery a prevodníky

Tento typ kamier umožňuje snímanie obrazu vo vysokej kvalite a jeho následný presun do sieťového záznamového zariadenia. Obraz sa prenáša prostredníctvom sieťového kábla alebo aj bezdrôtovo. Prevodníky umožňujú prenos obrazu na väčšiu vzdialenosť a to káblom (optickým, koaxiálnym) alebo bezdrôtovo (pomocou Wi-Fi).

Monitory

Ponúkame Vám kvalitné monitory, ktoré vydržia sledovanie záznamu nonstop 24 hodín 7 dní v týždni. Sú najdôležitejšou výbavou, potrebnou pre sledovanie záznamu.

Infra reflektory

Mnohé moderné kamery majú zabudované infračervené videnie, pre tie ktoré ho nemajú je možné dokúpiť externý reflektor, umožňujúci kvalitné snímanie obrazu i v noci.

Zdroje, káble, konektory

Ponúkame Vám aj kompletné príslušenstvo pre kamerové systémy, ktoré je potrebné na zapojenie kamier do systému. V našej ponuke nájdete aj vysokokvalitné zdroje so samostatnou poistkou pre jednotlivé vetvy, sieťové napájacie káble a pod.

Služby

Ponúkame Vám nie len tovar, ale aj naše profesionálne služby pre montáž, ale i servis Vášho kamerového systému.

TRANS-MONT | Prešov

Ponúkame návrh, plánovanie, tvorbu technickej dokumentácie, inštaláciu a servis zabezpečovacích zariadení. Ponúkame aj elektroinštaláciu pre zabezpečenie Vášho objektu.

Viac info

Kontakt

TRANS-MONT, s.r.o.
Suvorovova 4/A
080 01 Prešov
Slovenská republika

0903 260 461
info@transmont.sk
NÁJSŤ NA MAPE SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAME

Aby Vám neunikla žiadna udalosť: